| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 1.47 inihi |
| Ngā pika | 172×320 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | IPS/Koreutu |
| Rohe Hohe (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Rahi o te Papa | 19.75 x 36.86 x 1.56 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 65 mano |
| Kanapatanga | 350 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | QSP/MCU |
| Tau Nama | 8 |
| IC taraiwa | GC9307 |
| Momo Rama Whakamuri | 3 MĀ TE RĀRANGI |
| Ngaohiko | -0.3~4.6 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
Ko te N147-1732THWIG49-C08 he IPS TFT-LCD 1.47-inihi me te taumira o te 172*320 pika. Ka tautoko i ngā atanga maha pēnei i te SPI, e whakarato ana i te ngāwari mō te whakauru pai ki roto i tētahi kaupapa. Ko te kanapa o te whakaaturanga o te 350 cd/m² e whakarite ana i ngā tirohanga mārama, oraora ahakoa i roto i ngā āhuatanga rama kanapa. Ka whakamahia e te mata te IC taraiwa GC9307 matatau hei whakarite i te mahi maeneene me te whai hua.
Kei te whakamahi a N147-1732THWIG49-C08 i te hangarau IPS whānui (In plane Switching). Ko te whānuitanga tirohanga ko te taha maui: 80/matau: 80/runga: 80/raro: 80 nekehanga. Ko te ōwehenga rerekētanga o te 1500:1, me te ōwehenga āhua o te 3:4 (uara noa). Ko te ngaohiko tuku mō te anarohiko kei waenganui i te -0.3V ki te 4.6V (ko te uara noa ko te 2.8V). He whānui ngā koki tirohanga o te panera IPS, he kanapa ngā tae, me ngā whakaahua kounga teitei he mātotoru, he taiao hoki. Ka taea e tēnei waeine TFT-LCD te mahi i raro i ngā pāmahana mai i te -20℃ ki te +70℃, ā, ko ōna pāmahana rokiroki kei waenganui i te -30℃ ki te +80℃.