| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 7.0 inihi |
| Ngā pika | 800×480 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | IPS/Koreutu |
| Rohe Hohe (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Rahi o te Papa | 164.90×100×3.5 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 16.7 miriona |
| Kanapatanga | 350 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | RGB 8-moka whakarara |
| Tau Nama | 15 |
| IC taraiwa | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Momo Rama Whakamuri | 27 MARAMARA-MĀ LED |
| Ngaohiko | 3.0~3.6 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
Ko te B070TN333C-27A he whakaaturanga TFT-LCD 7-inihi me te taumira o te 800 × 480 pika. He iti te rahi o te waeine o te panera, arā, 164.90 × 100 × 3.5 mm, ā, he 153.84 × 85.632 mm te rahi o te horahanga hohe (AA). Ka mahi i roto i te aratau mā noa me te atanga RGB, ā, he pūtāhui 12-marama te roa, e wātea ana mai i te wheketere.