| Momo Whakaaturanga | OLED |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 0.63 inihi |
| Ngā pika | 120x28 Ngā Ira |
| Aratau Whakaatu | Matrix Whakakore |
| Rohe Hohe (AA) | 15.58×3.62 mm |
| Rahi o te Papa | 21.54×6.62×1.22 mm |
| Tae | Kotahi (Mā) |
| Kanapatanga | 220 (Mini rawa)cd/m² |
| Tikanga Taraiwa | Tuku ā-roto |
| Atanga | I²C |
| Te kawenga | 1/28 |
| Tau Nama | 14 |
| IC taraiwa | SSD1312 |
| Ngaohiko | 1.65-3.3 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -40 ~ +85 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -40 ~ +85°C |
Ko te N063-2028TSWIG02-H14 he 0.63 inihi noa iho te rahi, he otinga kiato, he maha hoki ngā whakamahinga mō ō hiahia whakaaturanga. Ko te taumira pika o te kōwae he 120x28 ira, ā, ko te kanapa tae atu ki te 270 cd/m², e whakarite ana i ngā whakaahua mārama, oraora hoki. Ko te rahi AA o te 15.58×3.62mm me te āhua whānui o te 21.54×6.62×1.22mm e ngāwari ai te whakauru ki ngā momo taputapu hiko me ngā pūnaha. He pai tēnei whakaaturanga OLED iti 0.63 inihi 120x28 mō ngā taputapu mau, hikareti hiko, taputapu kawe, taputapu tiaki whaiaro, pene hopu reo, taputapu hauora, me ētahi atu.
Ko tētahi o ngā āhuatanga matua o ā mātou kōwae whakaaturanga OLED ko tō rātou atanga kounga teitei I²C, e āhei ai te whakawhitiwhiti kōrero me te whakahaere pai. Mā tēnei ka maeneene te mahi me te whakauru ngāwari ki roto i tō tautuhinga o nāianei. Hei tāpiri, kua rite te kōwae whakaaturanga ki tētahi IC taraiwa SSD1312, e whakarei ake ana i te mahi me te pono o te kōwae whakaaturanga.
1. Angiangi–Kāore e hiahiatia he rama whakamārama, ka puta aunoa;
2.Whānui te koki tirohanga: Te nekehanga kore utu;
3. Teitei o te Kanapa: 270 cd/m²;
4. Te ōwehenga rerekē teitei (Rūma Pōuri): 2000:1;
5. Tere urupare teitei (<2μS);
6. Te Pāmahana Mahi Whānui;
7. He iti ake te whakamahinga hiko.