| Momo Whakaaturanga | OLED |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 0.66 inihi |
| Ngā pika | 64x48 Ngā Ira |
| Aratau Whakaatu | Matrix Whakakore |
| Rohe Hohe (AA) | 13.42×10.06 mm |
| Rahi o te Papa | 16.42×16.9×1.25 mm |
| Tae | Kotahi (Mā) |
| Kanapatanga | 80 (Mini rawa)cd/m² |
| Tikanga Taraiwa | Tuku ā-roto |
| Atanga | Whakarara/ I²C / 4-waea SPI |
| Te kawenga | 1/48 |
| Tau Nama | 28 |
| IC taraiwa | SSD1315 |
| Ngaohiko | 1.65-3.5 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -40 ~ +85 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -40 ~ +85°C |
Ko te kōwae N066-6448TSWPG03-H28 he whakaaturanga OLED COG kounga-kaihokohoko, he rahi whakarara 0.66 inihi, he taumira 64x48 ira te rahi. Kua hangaia tēnei kōwae OLED ki te IC SSD1315; e tautoko ana i te atanga Parallel/ I²C /4-wireSPI; ko te ngaohiko tuku mō te arorau he 2.8V (VDD), ā, ko te ngaohiko tuku mō te whakaaturanga he 7.5V (VCC). Ko te iahiko me te whakaaturanga papa tirotiro 50% he 7.25V (mō te tae mā), ko te kawenga taraiwa 1/48. Ka tautoko te kōwae N066-6448TSWPG03-H28 i te tuku Papu Utu ā-roto me te tuku VCC ā-waho.
He pai te mōrahi mō ngā taputapu mau, ngā taputapu kawe, me ētahi atu. Ka taea te whakahaere i ngā pāmahana mai i te –40℃ ki te +85℃; ko ōna pāmahana rokiroki kei waenganui i te -40℃ ki te +85℃.
1. Angiangi–Kāore e hiahiatia he rama whakamārama, ka puta aunoa;
2. Koki tirohanga whānui: Te nekehanga kore utu;
3. Teitei o te Kanapa: 430 cd/m²;
4. Te ōwehenga rerekē teitei (Rūma Pōuri): 2000:1;
5. Tere urupare teitei (<2μS);
6. Te Pāmahana Mahi Whānui;
7. He iti ake te whakamahinga hiko.