| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 0.99 inihi |
| Ngā pika | 40×160 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | IPS/Koreutu |
| Rohe Hohe (AA) | 6.095×24.385 mm |
| Rahi o te Papa | 8.6×29.8×1.5 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 65K |
| Kanapatanga | 300 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | SPI / MCU |
| Tau Nama | 10 |
| IC taraiwa | GC9D01 |
| Momo Rama Whakamuri | 1 rama rama mā-maramara |
| Ngaohiko | 2.4~3.3 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
Ko te N099-0416THBIG01-H10 he kōwae whakaaturanga IPS whānui-koki 0.99-inihi te rahi, he iti.
Ko te taumira o tēnei paparanga TFT-LCD iti nei he 40x160 pika, he IC whakahaere GC9D01 kua hangaia ki roto, e tautoko ana i te atanga SPI 4-waea, he whānuitanga ngaohiko tuku (VDD) o te 2.4V~3.3V, he kanapa te kōwae o te 300 cd/m², me te rerekētanga o te 1000.
Kei te aratau mata tika tēnei kōwae, ā, e whakamahi ana te panera i te hangarau IPS whānui (In plane Switching).
Ko te whānuitanga tirohanga ko te taha maui: 85/matau: 85/runga: 85/raro: 85 nekehanga. He whānuitia ngā koki tirohanga o te panera IPS, he kanapa ngā tae, ā, he kounga teitei ngā whakaahua, he mārama, he tūturu hoki.
He tino pai mō ngā tono pēnei i ngā taputapu ka taea te mau, ngā taputapu hauora, te hikareti hiko.
Ko te pāmahana whakahaere o tēnei kōwae he -20 ℃ ki te 70 ℃, ā, ko te pāmahana rokiroki he -30 ℃ ki te 80 ℃.