| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 1.46 inihi |
| Ngā pika | 80×160 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | Arotake KATOA |
| Rohe Hohe (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Rahi o te Papa | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 65 mano |
| Kanapatanga | 350 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | 4 Raina SPI |
| Tau Nama | 13 |
| IC taraiwa | GC9107 |
| Momo Rama Whakamuri | 3 MĀ TE RĀRANGI |
| Ngaohiko | -0.3~4.6 V |
| Taumaha | 1.1 |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
Ko te N146-0816KTBPG41-H13 he kōwae IPS TFT-LCD 1.46-inihi me te taumira o te 80x160 pika. Mā te whakamahi i te hangarau IPS (In-Plane Switching) whānui-tirohanga, ka tukuna he kounga ahua ōrite puta noa i ngā koki tiro o te 80 nekehanga (mauī/matau/runga/raro), ka puta he tae kanapa, kukū, me te taiao.
Ka tautokohia e tēnei whakaaturanga ngā atanga maha (SPI, MCU, RGB) mō te whakaurunga ngāwari. Mā te taumata kanapa teitei o te 350 cd/m², ka tino kitea te tirohanga ahakoa i raro i te māramatanga ātea. Ka ārahihia te mahi e te **IC taraiwa GC9107** matatau, e whakapūmau ana i te mahi maeneene me te whai hua.
Ngā Whakatakotoranga Matua:
Tauwehenga Whakarerekētanga: 800:1
Tauwehenga Āhua: 3:4 (Noa)
Ngaohiko Pūtāhui Analog: -0.3V ki te 4.6V (2.8V Noa)
Te pāmahana whakahaere: -20°C ki te +70°C
Te pāmahana rokiroki: -30°C ki te +80°C