| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 1.33 inihi |
| Ngā pika | 240×240 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | IPS/Koreutu |
| Rohe Hohe (AA) | 23.4×23.4 mm |
| Rahi o te Papa | 26.16×29.22×1.5 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 65K |
| Kanapatanga | 350 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | SPI / MCU |
| Tau Nama | 12 |
| IC taraiwa | ST7789V3 |
| Momo Rama Whakamuri | 2 MARAMARA-MĀ LED |
| Ngaohiko | 2.4~3.3 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
He waeine TFT-LCD te N133-2424TBBIG26-H12, he mata tapawhā whakarara 1.33-inihi te rahi, ā, he taumira 240x240 pika.
He mata LCD tapawhā tēnei e whakamahi ana i te papa IPS, ā, he pai ake te rerekētanga, he pango katoa te papamuri ina whakawetohia te whakaaturanga, te pika rānei, ā, he whānui ake ngā koki tirohanga: Mauī:80 / Matau:80 / Runga:80 / Raro:80 nekehanga (noa), ōwehenga rerekētanga 800:1 (uara noa), 350 cd/m² te kanapa (uara noa), me te mata karaihe ārai-kanapa.
Kua hangaia te kōwae ki te IC taraiwa ST7789V3 ka taea te tautoko mā ngā atanga SPI.
Ko te ngaohiko hiko o te LCM kei waenga i te 2.4V ki te 3.3V, ko te uara noa o te 2.8V. He pai te waeine whakaatu mō ngā taputapu kiato, ngā taputapu mau, ngā hua aunoatanga kāinga, ngā hua mā, ngā pūnaha ataata, ngā taputapu hauora, me ētahi atu.
Ka taea te whakamahi i ngā pāmahana mai i te -20℃ ki te + 70℃, me ngā pāmahana rokiroki mai i te -30℃ ki te +80℃.
①He māramatanga hohonu, whānui hoki mō ngā tono whakamutunga;
②Te tātaritanga utu me ngā painga mahi o ngā momo whakaaturanga rerekē;
③Te whakamārama me te mahi tahi me ngā kiritaki ki te whakatau i te hangarau whakaatu tino tika;
④Te mahi i runga i ngā whakapainga tonu o ngā hangarau tukatuka, te kounga o te hua, te penapena utu, te wā tuku, me ērā atu.