| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 1.28 inihi |
| Ngā pika | 240×240 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | IPS/Koreutu |
| Rohe Hohe (AA) | 32.4×32.4 mm |
| Rahi o te Papa | 35.6×38.1×1.6 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 65K |
| Kanapatanga | 350 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | SPI / MCU |
| Tau Nama | 12 |
| IC taraiwa | GC9A01 |
| Momo Rama Whakamuri | 1 rama rama mā-maramara |
| Ngaohiko | 2.5~3.3 V |
| Taumaha | 1.2 karamu |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
He mata IPS TFT-LCD porowhita te N128-2424THWIG04-H12, he 1.28-inihi te whānui me te taumira 240x240 pika.
Kei roto i tēnei whakaaturanga TFT porowhita he panui IPS TFT-LCD i hangaia me te IC taraiwa GC9A01 ka taea te whakawhitiwhiti kōrero mā te atanga SPI.
Ko te N128-2424THWIG04-H12 he papaaho IPS (In plane Switching) kua whakamahia, he painga nōna ko te rerekētanga teitei ake, te pango tūturu o te papamuri ina weto te whakaaturanga, te pika rānei, ā, he whānui ake te koki tirohanga o te Mauī:85 / Matau:85 / Runga:85/ Raro:85 nekehanga (noa), te ōwehenga rerekētanga 1,100:1 (uara noa), te kanapa 350 cd/m².
Ko te ngaohiko hiko o te LCM kei waenga i te 2.5V ki te 3.3V, ko te uara noa o te 2.8V.
He pai te kōwae whakaaturanga mō ngā taputapu kiato, ngā taputapu mau, ngā hua aunoatanga kāinga, ngā hua mā, ngā pūnaha ataata, me ētahi atu.
Ka taea te whakamahi i ngā pāmahana mai i te -20℃ ki te + 70℃, me ngā pāmahana rokiroki mai i te -30℃ ki te +80℃.