| Momo Whakaaturanga | OLED |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 1.71 inihi |
| Ngā pika | 128×32 Ngā Ira |
| Aratau Whakaatu | Matrix Whakakore |
| Rohe Hohe (AA) | 42.218×10.538 mm |
| Rahi o te Papa | 50.5×15.75×2.0 mm |
| Tae | Kotahi (Mā) |
| Kanapatanga | 80 (Mini rawa)cd/m² |
| Tikanga Taraiwa | Tukunga o waho |
| Atanga | SPI whakarara/I²C/4-waea |
| Te kawenga | 1/64 |
| Tau Nama | 18 |
| IC taraiwa | SSD1312 |
| Ngaohiko | 1.65-3.5 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -40 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -40 ~ +85°C |
He kōwae whakaaturanga OLED COG a X171-2832ASWWG03-C18. He rahi AA 42.218×10.538mm me te āhua tino angiangi 50.5×15.75×2.0mm, he hoahoa kiato, ātaahua hoki te Kōwae Whakaaturanga OLED e uru pai ana ki roto i tētahi taputapu hiko.
Mā te kanapa tino pai o te kōwae, arā, 100 cd/m², ka mārama, ka oraora hoki ngā tirohanga ahakoa i roto i ngā taiao e mārama ana.
Kei roto i ōna kōwhiringa atanga maha ngā momo hononga ko te SPI whakarara, te I²C, me te SPI waea-4, e whakarato ana i ngā āheinga whakauru ngāwari hei whakatutuki i ngā whakaritenga tono kanorau.
Kua hangaia tēnei mata OLED ki te IC taraiwa SSD1315 SSD1312, ā, ka oati te Module Whakaaturanga OLED i te mahi tino pai me te pono.
Mā te IC taraiwa ka tere, ka tika hoki te tuku raraunga, ka taea ai te taunekeneke pai ki ngā kaiwhakamahi.
Ahakoa mō ngā taputapu hākinakina ka taea te mau, ngā taputapu hauora, ngā pūnaha hanga atamai rānei, ko tā mātou Wāhanga Whakaaturanga OLED te kōwhiringa tino pai hei whakarei ake i te wheako kaiwhakamahi me te whakaatu i te pūmanawa tūturu o tō hua.
1. Angiangi–Kāore e hiahiatia he rama whakamārama, ka puta aunoa;
2. Koki tirohanga whānui: Te nekehanga kore utu;
3. Teitei o te Kanapa: 100 cd/m²;
4. Te ōwehenga rerekē teitei (Rūma Pōuri): 2000:1;
5. Tere urupare teitei (<2μS);
6. Te Pāmahana Mahi Whānui;
7. He iti ake te whakamahinga hiko.