| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 2.00 inihi |
| Ngā pika | 240×320 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | IPS/Koreutu |
| Rohe Hohe (AA) | 30.6×40.82 mm |
| Rahi o te Papa | 34.6×47.8×2.05 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 262K |
| Kanapatanga | 350 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | SPI / MCU/RGB |
| Tau Nama | 22 |
| IC taraiwa | ST7789 |
| Momo Rama Whakamuri | 3 MARAMARA-MĀ LED |
| Ngaohiko | 2.4~3.3 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
Ko te N200-2432KHWIG07-C22 he IPS TFT-LCD 2-inihi me te taumira o te 240x320 pika. Ka tautoko i ngā atanga maha pēnei i te SPI, MCU me te RGB, e whakarato ana i te ngāwari mō te whakauru pai ki roto i tētahi kaupapa. Ko te kanapa o te whakaaturanga o te 350 cd/m² e whakarite ana i ngā tirohanga mārama, oraora ahakoa i roto i ngā āhuatanga rama kanapa. Ka whakamahia e te mata te IC taraiwa ST7789 matatau hei whakarite i te mahi maeneene me te whai hua.
Ko te N200-2432KHWIG07-C22 e whakamahi ana i te hangarau IPS whānui (In plane Switching). Ko te whānuitanga tirohanga ko te taha maui: 80/matau: 80/runga: 80/raro: 80 nekehanga. Ko te ōwehenga rerekētanga o te 1500:1, me te ōwehenga āhua o te 3:4 (uara noa). Ko te ngaohiko tuku mō te anarohiko kei waenganui i te 2.4V ki te 3.3V (ko te uara noa ko te 2.8V). He whānui ngā koki tirohanga o te panera IPS, he kanapa ngā tae, me ngā whakaahua kounga teitei he mātotoru, he taiao hoki. Ka taea e tēnei waeine TFT-LCD te mahi i raro i ngā pāmahana mai i te -20℃ ki te +70℃, ā, ko ōna pāmahana rokiroki kei waenganui i te -30℃ ki te +80℃.
Kei Shenzhen te tari matua o New Vision Technology Co., Ltd., ā, kua 15 tau ia e mahi ana ki ngā kiritaki me ōna pūkenga R&D kaha. E whakapau kaha ana mātou ki te whakarato ratonga whakaatu me te hangarau kounga teitei ki ngā kiritaki huri noa i te ao. E mōhiotia ana ā mātou hua, pērā i te N200-2432KHWIG07-C22, mō tō rātou pono, tō rātou pumau, me tō rātou whai huatanga.