| Momo Whakaaturanga | OLED |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 2.23 inihi |
| Ngā pika | 128×32 Ngā Ira |
| Aratau Whakaatu | Matrix Whakakore |
| Rohe Hohe (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Rahi o te Papa | 62×24×2.0 mm |
| Tae | Mā/Kikorangi/Kōwhai |
| Kanapatanga | 120 (Mini rawa)cd/m² |
| Tikanga Taraiwa | Tukunga o waho |
| Atanga | SPI whakarara/I²C/4-waea |
| Te kawenga | 1/32 |
| Tau Nama | 24 |
| IC taraiwa | SSD1305 |
| Ngaohiko | 1.65-3.3 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -40 ~ +85 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -40 ~ +85°C |
Ko te X223-2832ASWCG02-C24 he whakaaturanga OLED whakairoiro COG 2.23” te rahi, he 128x32 pika te taumira. Ko te rahi whakahuahua o tēnei waeine whakaaturanga OLED he 62×24×2.0 mm, ā, ko te rahi AA he 55.02×13.1 mm;
Kua hangaia tēnei kōwae ki te IC kaiwhakahaere SSD1305; ka taea te tautoko i ngā atanga whakarara, 4-raina SPI, me te I²C; ko te ngaohiko tuku o te arorau he 3.0V (uara noa), 1/32 te mahi taraiwa.
Ko te X223-2832ASWCG02-C24 he whakaaturanga OLED hanganga COG, he pai tēnei kōwae OLED mō ngā tono kāinga atamai, ngā POS pūtea, ngā taputapu ringaringa, ngā taputapu hangarau atamai, ngā motuka, ngā taputapu mau atamai, ngā taputapu hauora, me ētahi atu. Ka taea te whakahaere i te kōwae OLED i ngā pāmahana mai i te -40℃ ki te +85℃; ko ōna pāmahana rokiroki kei waenganui i te -40℃ ki te +85℃.
1. Angiangi–Kāore e hiahiatia he rama whakamārama, ka puta aunoa;
2. Koki tirohanga whānui: Te nekehanga kore utu;
3. Teitei o te Kanapa: 140 cd/m²;
4. Te ōwehenga rerekē teitei (Rūma Pōuri): 2000:1;
5. Tere urupare teitei (<2μS);
6. Te Pāmahana Mahi Whānui;
7. He iti ake te whakamahinga hiko.
I whakarewahia he mata whakaaturanga OLED iti 2.23-inihi hou i hoahoatia, he hua hou e whakakotahi ana i te hangarau matatau me te hoahoa kiato.
He iti noa te rahi o te mata o tēnei whakaaturanga OLED, he 2.23 inihi noa iho, he mea tino pai mō ngā tono he iti te wāhi. Ahakoa tōna iti, he 128x32 te taumira ira whakamiharo o te whakaaturanga, e whakarite ana i te whakaaturanga mārama me te koi o ngā mōhiohio.
Mā te hangarau OLED e whakamahia ana i roto i tēnei wāhanga whakaaturanga ka tino pai te kounga o te ahua, ngā tae kanapa, me te rerekētanga tino pai. Mā te hangarau organic light-emitting diode (OLED) ka kore e hiahiatia he rama whakamārama, ā, ka pai ake te whai huatanga o te pūngao, ka kore hoki e puta ngā raruraru e pā ana ki te rama whakamārama pērā i te rere o te rama whakamārama.
Ko tētahi o ngā āhuatanga tino hira o tēnei mata whakaaturanga OLED ko tōna whānui o te whakamahinga. Ahakoa kei te whakawhanake koe i ngā taputapu mau, i ngā hiko iti, i ngā taputapu kāinga atamai rānei, ka taea te whakauru pai i tēnei mata ki roto i tō hoahoa. Nā tōna hototahi ki ngā momo pūmana iti me tōna whānuitanga o te ngaohiko, he pai mō te whānuitanga o ngā tono.
He pai hoki te tirohanga a te mata whakaaturanga OLED 2.23-inihi mai i ngā koki katoa, kia mārama tonu ai, kia mārama ai hoki ō ihirangi ahakoa ngā āhuatanga mārama uaua. Nā tēnei he mea tino pai mō ngā taputapu o waho, ngā taputapu rānei e hiahia ana kia tirohia mai i ngā koki rerekē.
Hei tāpiritanga, kua hangaia tēnei kōwae whakaaturanga kia ngāwari te whakauru, me te atanga māmā e ngāwari ana te whakauru ki ō pūnaha o nāianei. Nā tōna rahi kiato me te hoahoa mama ka taea te whakauru ngāwari ki roto i tētahi kaupapa me te kore e whakararu i te mahi.
I te katoa, he mea tino nui te panonitanga o te mata iti o te kōwae whakaaturanga OLED 2.23-inihi i roto i te ao hangarau whakaaturanga. Nā tōna taumira whakamiharo, ngā tae kanapa, me te hototahi ki ngā momo tono maha, he mea tino pai tēnei mā ngā kaiwhakawhanake e rapu ana i tētahi otinga whakaaturanga kounga teitei. Mā tōna āhua iti me te mahi pai rawa atu, ka hurihia e tēnei kōwae whakaaturanga te huarahi e tirohia ai e tātou me te taunekeneke ki ngā taputapu hiko.
1. Angiangi–Kāore e hiahiatia he rama whakamārama, ka puta aunoa;
2. Koki tirohanga whānui: Te nekehanga kore utu;
3. Teitei o te Kanapa: 140 cd/m²;
4. Te ōwehenga rerekē teitei (Rūma Pōuri): 2000:1;
5. Tere urupare teitei (<2μS);
6. Te Pāmahana Mahi Whānui;
7. He iti ake te whakamahinga hiko.