| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 3.95 inihi |
| Ngā pika | 480×480 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | IPS/Koreutu |
| Rohe Hohe (AA) | 36.72×48.96 mm |
| Rahi o te Papa | 40.44×57×2 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 262K |
| Kanapatanga | 350 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | SPI / MCU/RGB |
| Tau Nama | 15 |
| IC taraiwa | ST7701S |
| Momo Rama Whakamuri | 8 MARAMARA-MĀ LED |
| Ngaohiko | 2.5~3.3 V |
| Taumaha | 1.2 karamu |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
Ko te TFT040B039 he kōwae IPS TFT-LCD tapawhā 3.95-inihi te rahi, he 480 x 480 pika te taumira.
Ka tautoko te kōwae i te atanga RGB, ā, ka whakamahia te papaaho IPS, me te taha maui: 80/matau: 80/runga: 80/raro: 80 nekehanga (uara noa) koki tirohanga whānui, rerekētanga 1000:1 (uara noa), kanapa 350 cd/m² (uara noa), papaaho karāhe kanapa, ōwehenga āhua 1:1.
Kua hangaia te waeine TFT040B039 ki te IC whakahaere ST7701S, ā, ko te awhe ngaohiko o te atanga tuku hiko he 2.5V~3.3V, me te uara noa o te 2.8V.
Ko te awhe pāmahana mahi o te tauira TFT040B039 he -20 ℃ ki te +70 ℃; ko te awhe pāmahana rokiroki he -30 ℃~+80 ℃.
He tino pai mō ngā tono pēnei i ngā taputapu hauora, ngā taputapu ringaringa, te pūnaha aroturuki haumarutanga.