| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 7.0 inihi |
| Ngā pika | 800×480 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | IPS/Koreutu |
| Rohe Hohe (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Rahi o te Papa | 164.90×100×3.5 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 16.7 miriona |
| Kanapatanga | 350 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | RGB 8-moka whakarara |
| Tau Nama | 15 |
| IC taraiwa | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Momo Rama Whakamuri | 27 MARAMARA-MĀ LED |
| Ngaohiko | 3.0~3.6 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
Ko te B070TN333C-27A he kōwae TFT-LCD 7-inihi te mahi-teitei, e whakaatu ana i te taumira WVGA (800×480 pika). Ka whakakotahi tēnei whakaaturanga taumata-ahumahi i te māramatanga tirohanga pai rawa atu me te hangarau pā capacitive matapae matatau, e tuku ana i te mahi tino pai mō ngā tono whakauru.
Ngā Whakatakotoranga Hangarau: