| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 3.97 inihi |
| Ngā pika | 320×480 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | IPS/Koreutu |
| Rohe Hohe (AA) | 55.68×83.52 mm |
| Rahi o te Papa | 60×92.25×2.2 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 16.7M |
| Kanapatanga | 400 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | MCU |
| Tau Nama | 15 |
| IC taraiwa | ILI9488 |
| Momo Rama Whakamuri | 8 MARAMARA-MĀ LED |
| Ngaohiko | 2.7~3.3 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
He kōwae LCD TFT398B008 he 3.98-inihi te rahi me te papa IPS. Kua hangaia tēnei kōwae ki te IC taraiwa ILI9488 e tautoko ana i te atanga MCU.
He taumira 320×480 ngā ira o tēnei whakaaturanga āhua poutū, he kanapa hoki 400 cd/m² (uara noa), me te rerekētanga o te 1200 (uara noa).
He whānui ngā koki tirohanga a te papa IPS, arā, ko te taha Mauī:89 / taha Matau:89 / taha Runga:89 / taha Raro:89 nekehanga (noa).
He whānuitia ngā tirohanga o te panera, he kanapa ngā tae, me ngā whakaahua kounga teitei kua tino mārama.
He tino pai mō ngā tono pēnei i ngā taputapu hauora, ngā taputapu ringaringa, te pūnaha aroturuki haumarutanga.
Ko te pāmahana whakahaere o tēnei kōwae he -20 ℃ ki te 70 ℃, ā, ko te pāmahana rokiroki he -30 ℃ ki te 80 ℃.