| Momo Whakaaturanga | OLED |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 1.54 inihi |
| Ngā pika | 64×128 Ngā Ira |
| Aratau Whakaatu | Matrix Whakakore |
| Rohe Hohe (AA) | 17.51×35.04 mm |
| Rahi o te Papa | 21.51×42.54×1.45 mm |
| Tae | Mā |
| Kanapatanga | 70 (Mini rawa)cd/m² |
| Tikanga Taraiwa | Tukunga o waho |
| Atanga | I²C/4-waea SPI |
| Te kawenga | 1/64 |
| Tau Nama | 13 |
| IC taraiwa | SSD1317 |
| Ngaohiko | 1.65-3.3 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -40 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -40 ~ +85°C |
X154-6428TSWXG01-H13 1.54-inihi Ōwae Whakaaturanga OLED Whakairoiro
Ngā Whakatakotoranga Hangarau:
Ngā Āhuatanga Matua:
Ngā tono:
Ngā Painga Mahi:
Ka tukuna e tā mātou kōwae OLED X154-6428TSWXG01-H13:
He aha i whiriwhiri ai koe i tēnei kōwae?
Ka tīpakohia tēnei mata OLED e ngā kaihanga me ngā kaihoahoa nā ōna:
1. Angiangi–Kāore e hiahiatia he rama whakamārama, ka puta aunoa;
2. Koki tirohanga whānui: Te nekehanga kore utu;
3. Teitei o te Kanapa: 95 cd/m²;
4. Te ōwehenga rerekē teitei (Rūma Pōuri): 10000:1;
5. Tere urupare teitei (<2μS);
6. Te Pāmahana Mahi Whānui;
7. He iti ake te whakamahinga hiko.