| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 1.47 inihi |
| Ngā pika | 172×320 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | IPS/Koreutu |
| Rohe Hohe (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Rahi o te Papa | 19.75 x 36.86 x 1.56 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 65 mano |
| Kanapatanga | 350 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | QSP/MCU |
| Tau Nama | 8 |
| IC taraiwa | GC9307 |
| Momo Rama Whakamuri | 3 MĀ TE RĀRANGI |
| Ngaohiko | -0.3~4.6 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
Ko te N147-1732THWIG49-C08 he waeine IPS TFT-LCD 1.47-inihi, he taumira teitei o te 172x320 pika. He hangarau IPS (In-Plane Switching) whānui-tirohanga tōna, ā, ka tukuna he whakaahua kounga teitei, ōrite, me ngā tae kanapa, mārama, me te taiao puta noa i ngā koki tiro o te 80 nekehanga (mauī/matau/runga/raro).
Ka tautokohia e tēnei whakaaturanga ngā atanga maha, tae atu ki te SPI, mō te whakaurunga pūnaha ngāwari. Ko tōna kanapa teitei o te 350 cd/m² e whakarite ana i te tirohanga pai ahakoa i roto i te māramatanga ātea. Ko te mahi e akiakihia ana e te IC taraiwa GC9307 matatau, e āhei ai te whakahaere maeneene me te whai hua.
Ngā Whakatakotoranga Matua:
Ōwehenga Whakarerekētanga: 1500:1
Tauwehenga Āhua: 3:4 (Noa)
Ngaohiko Pūtāhui Analog: -0.3V ki te 4.6V (2.8V Noa)
Te pāmahana whakahaere: -20°C ki te +70°C
Te pāmahana rokiroki: -30°C ki te +80°C