| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Ingoa waitohu | WISEVISION |
| Rahi | 0.71 inihi |
| Ngā pika | 160×160 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | IPS/Koreutu |
| Rohe Hohe (AA) | 18×18 mm |
| Rahi o te Papa | 20.12×22.3×1.81 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 65K |
| Kanapatanga | 350 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | RGB |
| Tau Nama | 12 |
| IC taraiwa | GC9D01 |
| Momo Rama Whakamuri | 1 rama rama mā-maramara |
| Ngaohiko | 2.5~3.3 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
He mata IPS TFT-LCD porowhita te N071-1616TBBIG01-H12, he mata whānui 0.71-inihi te whānui, ā, he taumira 160x160 pika. Kei roto i tēnei mata TFT porowhita he papa IPS TFT-LCD i hangaia me te IC taraiwa GC9D01 ka taea te whakawhitiwhiti kōrero mā te atanga SPI.
Ko te N071-1616TBBIG01-H12 he papaaho IPS (In plane Switching) kua whakamahia, he painga mō te rerekētanga teitei ake, te papamuri pango tūturu ina weto te whakaaturanga, te pika rānei, me te koki tirohanga whānui ake o te Mauī:80 / Matau:80 / Runga:80/ Raro:80 nekehanga (noa), te ōwehenga rerekētanga 1,200:1 (uara noa), te kanapa 350 cd/m².
Ko te ngaohiko hiko o te LCM kei waenga i te 2.4V ki te 3.3V, ko te uara noa o te 2.8V. He pai te waeine whakaatu mō ngā taputapu kiato, ngā taputapu mau, ngā hua aunoatanga kāinga, ngā hua mā, ngā pūnaha ataata, me ētahi atu. Ka taea te whakahaere i ngā pāmahana mai i te -20℃ ki te + 70℃ me ngā pāmahana rokiroki mai i te -30℃ ki te +80℃.