| Momo Whakaaturanga | IPS-TFT-LCD |
| Bingoa rand | WISEVISION |
| Srahi | 0.85 inihi |
| Ngā pika | 128×128 Ngā Ira |
| Tirohanga Aronga | IPS/Koreutu |
| Rohe Hohe (A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Rahi o te Papa | 17.58 x 20.82 x 1.5 mm |
| Te whakaritenga tae | Rīpene Poutū RGB |
| Tae | 65K |
| Kanapatanga | 300 (Mini rawa)cd/m² |
| Atanga | SPI / MCU |
| Tau Nama | 12 |
| IC taraiwa | GC9107 |
| Momo Rama Whakamuri | 1rama rama-mā |
| Ngaohiko | 2.4~3.3 V |
| Taumaha | TBD |
| Te pāmahana whakahaere | -20 ~ +70 °C |
| Te pāmahana rokiroki | -30 ~ +80°C |
Ko te N085-1212TBWIG42-H12 he whakaaturanga IPS whānui-koki 0.85-inihi te rahi. Ko te taumira o tēnei papa TFT-LCD iti he 128x128 pika, he IC whakahaere GC9107 kua hangaia, e tautoko ana i te atanga SPI 4-waea, he whānuitanga ngaohiko tuku (VDD) o te 2.4V~3.3V, he kanapa te papa o te 300 cd/m², me te rerekētanga o te 1200.
Kei roto tēnei kōwae i te aratau mata tika, ā, e whakamahi ana te panera i te hangarau IPS whānui (In plane Switching). Ko te whānuitanga tirohanga ko te maui: 80/matau: 80/runga: 80/raro: 80 nekehanga. He whānui ngā koki tirohanga o te panera IPS, he kanapa ngā tae, ā, he kounga teitei ngā whakaahua kua mātotoru, kua tūturu hoki. He tino pai mō ngā mahi pēnei i ngā taputapu mau me ngā taputapu hauora. Ko te pāmahana whakahaere o tēnei kōwae he -20 ℃ ki te 70 ℃, ā, ko te pāmahana rokiroki he -30 ℃ ki te 80 ℃.
Kei roto i te N085-1212TBWIG42-H12 te IC taraiwa GC9107 matatau, e whakarite ana i te mahinga maeneene me te arotau. Mā tēnei ka tukuna pai ō ihirangi me te kore he whakaroa, he hapa rānei. Ahakoa kei te purei koe i ngā ataata taumira teitei, kei te whakaatu rānei i ngā whakairoiro taipitopito, ka taea e tēnei kōwae whakaaturanga TFT te whakahaere ngāwari.